Lyžiarska pretekárska kombinéza

Lyžiarska pretekárska kombinéza – vyrábame z elastického trojvrstvového polyesteru od talianskeho výrobcu ITTTAI alebo v prípade FIS kombinéz od švajčiarskeho výrobcu SCHOELLER. V oboch prípadoch má materiál vodný stĺpec 10 000 mm a dýchateľnosť 10 000 g/m2/24h.

Lyžiarske pretekárske kombinézy sa celé potláčajú sublimačnou technológiou. Tento spôsob výroby nám umožňuje vyrábať malé série alebo originály. Kombinézy vyrábame iba na základe objednávok od konkrétneho zákazníka. Pre kluby alebo pre jednotlivcov navrhujeme originálne dizajny.

Kombinézy vyrábame v troch variantách:

Zjazdové – sú bez výstuží
Obrovský slalom – majú výstuže na stehnách, rukách a na zadnej strane pleca
Slalomové – majú výstuže na holenej kosti a na rukách.

Pri zadávaní objednávky Vám pošleme mierenku a prediskutujeme dizajn. Materiál je síce elastický ale vždy sa Vás spýtame pre aké dieťa je kombinéza, aby sme ju navrhli väčšiu, aby vydržala celú sezónu alebo aj viac.

Lyžiarska pretekárska kombinéza má zips vpredu (máme strih aj na strih vzadu) a je anatomicky tvarovaná. Na spodnej hrane nohavíc môžu mať pevnejší oderuvzdorný materiál Cordura, ktorý bráni porezaniu lyžami. Vo vnútri spodnej časti nohavíc je protišmyková silikónová guma, ktorá zabezpečuje, aby nohavica držala na lyžiarke. V prednom diely na, na hrudi, môže byť vnútorné vrecko na permanentku, čo je praktické počas lyžiarskych tréningov.

Realizácie lyžiarskych kombinéz pre kluby alebo jednotlivcov

slalomova kombineza Velká raca
zjazdova kombineza