Športové oblečenie pre kluby

Basketbal, volejbal, stolný tenis, futbal, hádzaná, inline skating, beh, fitnes …

Navrhujeme a šijeme športové oblečenie ako sú dresy, tričká, šortky, trenírky, podprsenky, inline kombinézy, legíny, mikiny … všetko presne podľa grafiky od Vás alebo klubu. Pre všetky tieto športy máme vypracované rôzne strihy oblečenia.

Materiály vyberáme a prispôsobujeme jednotlivým športom. Strihy a grafiku vypracujeme presne podľa pravidiel jednotlivých súťaží. Všetko vyrábame už od 1 ks.

Dresy – tričká – tielka – topy

Na výber sú rôzne druhy materiálov na konkrétne športy. Klasické dresové materiály v rôznych gramážach a povrchových prevedeniach. K dispozícii je aj Coolmax®, hydrofóbne 4-kanálové vlákno pre lepšie odvádzanie vlhkosti smerom od kože. Materiál tak schne omnoho rýchlejšie než iné látky. K dispozícii sú elastické lycrové materiály, ktoré kopírujú postavu, napríklad volejbal alebo hasičský šport.

Strihovo rozdelujeme dresy, na dresy s krátky, dlhým rukávom a bez rukávu. Máme štandardné ale aj slim strihy. Strihy rozdelujeme na pánske, dámske (užšie v páse) a detské. V prípade nekonfekčných postáv vieme strihy prispôsobiť na mieru.

Športová podprsenka (bez kostic). Vyrábame z elastickej lycry a podšitá jemnou sieťkou. Určená je na beach volejbal alebo atletické disciplíny. Zákazníci si ju objednávajú aj na fitness alebo ako darčekové predmety.

Trenírky – šortky – legíny

Trenirky – futbal, hadzaná – vyrábajú sa s vnútornou sieťkou alebo bez. V páse je pohodlná guma široká 4 cm s uväzovacou šnúrkou. Vyrábame rôzne dľžky, podľa športovej disciplíny. Materiál dresovina je vzdušná a ľahko schne.

Bežecké trenírky – určené na atletické disciplíny resp. nekontaktné športy. Vyrábame ich s extrémne ľahkého materiálu, ktorý je vzdušný a príjemný na dotyk. Určené su na bežecké disciplíny, kde hrozí riziko odrenín. Materiál je veľmi jemný, takže nie je určené na kontaktné športy. Samozrejme vieme vyrobiť tieto trenírky aj v inom materiálovom prevedení na iné športy.

Šortky a legíny vyrábame z elastických lycrových materiálov, kompletne potlačiteľné. Určené su na atletické disciplíny, fitness, hasičský šport ale aj ako volnočasové oblečenie pre firmy a kolektívy. Na výber je viac materiálov, vyrábame aj tzv. zimné legíny na lyžovačku.

Mikiny a tepláky

Na tréning alebo na afterparty po preteku Vám odporúčame našu – full custom– mikinu. Materiál ma príjemnú flísovú vnútornú stranu, vonkajšia strana je hladká, materiál je zateplený. Mikina je bez alebo s kapucňou. Kapucňu podšívame sieťkou a potlačeme vo vhodnej farbe. Máme pánske, dámske a detská strihy. Strih z predným zipsom a dvoma bočnými vreckami na zips alebo bez, potom takzvanú klokanku s predným vreckom alebo obyčajnú mikinu, bez predného vrecka.

Z rovnakého materiálu sa vyrábaju aj tepláky, ktoré majú v páse gumu so sťahovacou šnúrkou. Tepláky ukončujeme voľne alebo s gumičkou. Z technologického hladiska sa tepláky vyrábajú v kolene delené.

Do chladnejšieho počasia odporúčame softshellové bundy alebo zimné bundy. O týchto bundách sa dozviete viac na doleuvednom linku.