Lyžiarske a snowboardové bundy

V zime neodmysliteľne v našej produkcii dominuje kompletné oblečenie pre lyžovanie a snowboarding. Orientujeme sa na jednotlivcov, pre ktorých vyrábame originálne oblečenie, kedy sa vyrobí model iba pre jediného zákazníka. Druhú kategóriu tvoria kluby, prípadne obsluha lyžiarskeho strediska, či lyžiarske školy. Pre kluby ponúkame bundy, vesty, kombinézy, tréningové nohavice, pláštenky, kabáty pre trénerov .

Na výrobu lyžiarskych a snowboardových búnd sa požíva 3 vrstvový laminát – 100 % polyester od rakúskeho výrobcu Voack s dýchateľnou membránou. Výška vodného stĺpca je u tohto materiálu garantovaná na 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 10 000 g/m2/24 hodín. Ako výplň používame syntetické duté vlákno, ktoré je schopné Vás ochrániť aj pri -30° C.

Naše bundy môžu byť vybavené všetkými technickými výmyslami, ako sú vrecká na čipové karty, držiaky na klasické permanentky, vrecko na mobil, vrecko na čiapku … Každá bunda môže byť vybavená pevnou kapucňou alebo kapucňou na odopínanie. Kapucňa môže byť doplnená umelou, alebo pravou kožušinou. Rukávy sú opatrené vnútornou pančuškou.