Lyžiarske pretekárske kombinézy – návrhy

Návrhy ešte nezrealizovaných lyžiarskych kombinéz. Grafika je rovnaka pre slalomové kombinezy, zjazdove kombinezy alebo kombinezy pre obrovský slalom. V prípade,že si nejaký lyžiarsku klub už vybral návrh, upozorníme Vás, že dizajn už je obsadený, aby sme zabezpečili originalitu. Farby a diazjny sa môžu kombinovať po konzultácii s našimi dizajnérmi, nakoľko je kombinéza anatomicky tvarovaná, takže nie všetko čo sa dá nakresliť sa dá aj pekne a vkusne zrealizovať. Samozrejme lyžiarske pretekárske kombinézy by mali obsahovť a logá klubu, sponzorov a iné nápisy, ktoré do návrhu podľa Vášho želania doplníme.

Čo od teba potrebujeme aby sme mohli začať? Kľudne stačí nejaký návrh nakreslený rukou alebo nejaká fotka oblečenia stiahnutá z internetu alebo slovami popíšeš aké prvky by mala obsahovať. K tomu nám pošli logá sponzorov a klubu, aj od tých sa vieme odraziť a navrhnúť niečo zaujímavé. Tieto si už ale priprav v krivkách (PDF, CDR, SVG, EPS), aby sme neskôr s nimi mohli pri tlači pracovať.

Tešte sa, postupne budú pribúdať nové a nové.

Samozrejme sa môžete inšpirovať aj na našom instagramovom profile kapama_custom_sportswear

Lyžiarska pretekárska kombinéza
pretekárska kombinéza
Lyžiarska pretekárska kombinéza
Lyžiarska pretekárska kombinéza obsadene
lyziarska kombineza pretekarska

Upss a to je zatiaľ všetko, ostatné návrhy sa minuli.

Navrhnite si aj vy lyžiarske pretekárske kombinézy spolu s nami a tvoj návrh skončí tu alebo sa v nej budeš premávať na svahu lyžiarskeho strediska alebo dokonca na stupňoch víťazov.