Lyžiarske bundy zimné bundy

V zime neodmysliteľne v našej produkcii dominuje kompletné oblečenie pre lyžovanie a snowboarding, hlavne lyžiarske zimné bundy. Orientujeme sa na jednotlivcov, pre ktorých vyrábame originálne oblečenie, kedy sa vyrobí model iba pre jediného zákazníka. Druhú kategóriu tvoria kluby, prípadne obsluha lyžiarskeho strediska, či lyžiarske školy. Pre kluby ponúkame bundy, vesty, kombinézy, tréningové nohavice, pláštenky, kabáty pre trénerov .

Na výrobu lyžiarskych a snowboardových búnd sa požíva 3 vrstvový laminát – 100 % polyester od rakúskeho dodávateľa VOACK s dýchateľnou membránou. Materiál ma výšku vodného stĺpca garantovanú na 10 000 mm. Dýchateľnosť membrány je 10 000 g/m2/24 hodín. Lyžiarsku bundu vypĺňa syntetické duté vlákno.

Lyžiarske zimné bundy má pevnú alebo odnímateľnú kapucňu, samozrejme šijeme aj bundy bez kapucne. Kapucňa môže mať ako doplnok umelú alebo pravú kožušinu podľa Vašho výberu. Rukáv ma rôzne tipy sťahovania, gumička, patka na suchý zips. Do rukávov všívame elastickú pančušku. Podľa priania klubu vieme do bundy pridať rôzne vrecká na čipové karty, držiaky na klasické permanentky, vrecko na mobil alebo vysielačku, vrecko na čiapku …

Ku každej zákazke pristupujeme individuálne a bundy prispôsobujeme presne ich určeniu. To znamená, že strih a aj materiál sa môže líšiť. Neoddeliteľnou časťou lyžiarskej bundy je jej vizuál. Snažíme sa robiť veci originálne, ktoré na svahu nenájdete. Pri navrhovaní bundy radi poradíme. Samozrejme pre kluby vieme poskytnúť aj kompletný servis.