Dresy downhill a MTB, nohavice

Dresy downhill, MTB a BMX v profi kvalite vyrábame na Slovensku, šijeme ich tak aby Vám veľmi dobre sadol strih. Vyrábame ich aj v slim verzii, materiál je 100% polyester, gramáž materiálu je 160 g/m a rýchlo schne. Dres je šitý elastickými niťami čo eliminuje poškodenia pri pádoch. Aj pri častom praní kvalita potlače vyzerá stále rovnako. Dresy individuálne navrhujeme a vyrábame pre Vás ako originál s vlastným menom a číslom a stvojimi sponzormi.

https://www.instagram.com/adam.rojcek/

Všetky dresy sa vyrábajú buď s krátkym, 3/4 alebo dlhým rukávom, ktorý ukončené elastickou manžetou a na dotyk príjemnou lycrou, aby Vás dres pri jazdení neomíjal. Dresy šijeme s dresovina v zložení 95% polyester, 5% Elastan. Gramáž materiálu je 160 g/m2 .

Dresy downhill vyrábame s O alebo V golierom. V golier môže byť jednodielny alebo dvojdielny. Golier môže byť z lycry alebo so štandardného materiálu.

Novinka v našom sortimente sú dresy vyrobené kompletne z lycry, ktorá obsahuje až 20% elastanu, takže dres je elastický a a veľmi dobre kopíruje postavu a chrániče. V týchto dresoch jazdia všetci jazdci Osmos Gravity team na svetových a domácich pretekoch.

Nohavice Downhill, MTB, Freeride


Nohavice vyrábame na objednávku už od jedného kusu. Šijeme ich z roznych druhov pevného polyesteru odolnému voči oderu a prípadným poškodeniam pri pádoch. V rozkrokovej časti používame flexibilné diely z elastického materiálu, zabezpečujúce voľný pohyb. Nohavice sú členené z viacerých dielov aby anatomicky sedeli na tele. Na výber máte podšitie podšívkou alebo sieťkou. Doplniť ich môžete cyklistickými šortkami so sedákom pre prijemnejšiu jazdu.

Celé nohavice, okrem flexibilných častí je možné potlačiť reklamami, logami, prípadne Vašou vlastnou grafikou. V páse majú systém na reguláciu obvodu, aby sa prispôsobili Vášmu telu. Majú vrecko na čipovú kartu so zipsom a dve bočné vrecká.